Historyczny Awans rocznika 2002 do I Ligi

Trampkarze UKS Bobrowniki z rocznika 2002 szkoleni przez Ryszarda Osmulskiego zakończyli bardzo udanie rundę jesienną, zajęli 3 miejsce w Lidze Okręgowej D1 Młodzik Grupa II i awansowali do I Ligi Okręgowej tworzonej od nowej rundy. Awans naszej drużynie dało ostatnie zwycięstwo 1: 0 nad wiceliderem LKS Orzeł Nakło Śl. strzelcem decydującego gola był Dawid Wilk. Najlepszymi strzelcami naszego zespołu zostali Dawid Wilk – 3 bramki i Klaudiusz Fierka – 3 bramki.

Zawodnicy UKS-u Bobrowniki: Kacper Caban, Daniel Dyguła, Łukasz Dyguła, Patryk Ferdyn, Klaudiusz Fierka, Kamil Kalinowski, Piotr Kańtoch, Dominik Krawiec, Maciek Manka, Łukasz Marczewski,Aleksander Mielniczuk, Marcel Mitas, Łukasz Pakuła, Dominik Pawlik, Marcel Rogala, Paweł Sobieraj,

Ryszard Osmulski trener UKS-u: - cieszę się z sukcesu naszego klubu, który tak naprawdę powstał niespełna rok temu tym bardziej, że podczas sezonu kontuzje nas nie omijały i musieliśmy sobie radzić bez kilku kluczowych zawodników, ale to pokazało, że stanowimy kolektyw. Gratuluję przede wszystkim naszym młodym zawodnikom i rodzicom, bez których ten sukces niebyły możliwy. Teraz czeka nas okres roztrenowania, w którym zaplanowanych mamy kilka sparingów oczywiście, (jeśli pogoda nam na to pozwoli) a po nowym roku okres przygotowawczy przed walką w I Lidze.

Aneta Rogala prezes UKS - sukces dla nas niebywały!!!Chłopcy naprawdę się rozegrali!
Gratulujemy !!! Dziękujemy przede wszystkim rodzicom, którzy wspierają naszych młodych zawodników oraz trenerowi za treningi – czasem bardzo intensywne!!! Dziękujemy również Gminie Bobrowniki, która wspiera nasze działania.

Wiadomości (utwórz nową)